خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت

خدمات سئو (SEO) یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، به مجموعه‌ فعالیت‌ هایی گفته می شود که در طراحی و کدنویسی سایت و تدوین استراتژی محتوایی نظیر تولید محتوا و لینک‌ سازی خارجی انجام می‌ دهیم تا وبسایت جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب نموده و در پی آن باعث افزایش بازدیدکننده برای سایت شود.

معنای و مفهوم سئو

ولی تعریف سئو به همین توضیح ختم نمی‌ شود عبارت SEO مخفف سه کلمه Search Engine Optimization و به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. فاکتورهای متعددی در سئو سایت و تعیین جایگاه آن در نتیجه جستجو تاثیر گذار است، از کلمات به کار رفته در متن و محتوا گرفته تا لینک‌های ورودی از دیگر سایت‌ ها، همچنین استاندارد بودن ساختار و کدنویسی برای موتورهای جستجو بر بهبود سئو سایت تاثیرگذار است. همه این فاکتورها زمانی ارزشمند و اثربخش خواهند بود که در راستای هدف بزرگتری به نام بهبود تجربه کاربری باشند.

 • بررسی و آنالیز سایت و ارائه گزارش از وضعیت سایت
 • ارائه کلمات کلیدی در صنف کاری مربوطه
 • لیست کلمات پربازدید و مفید برای سایت 
 • تعین میزان رقابت کلمات
 • بررسی رقبا در حوزه کاری و آنالیز قدرت رقبا
 • تولید محتوا یونیک
 • بهینه سازی در حوزه فعالیت سایت
 • بهینه سازی ساختار سایت
 • بهینه سازی تصاویر سایت
 • افزایش رتبه در موتورهای جستجو با لینک سازی تخصصی
2-خدمات-سئو-سایت

اهمیت خدمات سئو و بهینه سازی سایت

در اکثر مواقع کاربران اینترنتی صفحات مورد نظرشان را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا می کنند. بر همین اساس سئو مناسب، کلید اصلی شما برای رسیدن به بازدید بیشتر وبسایتتان است. علاوه بر این موتورهای جستجو همان چیزی را که کاربران بدنبالش هستند در اختیارشان قرار می دهند، به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی، مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر نشان می دهد که ارزش خدمات سئو و بهینه سازی سایت چیست و چرا باید به آن توجه کرد.

اهمیت-خدمات-سئو-سایت

کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی داشته، و تجربه نشان می دهد که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل می تواند موفقیت هر شرکتی را تضمین نماید. بازدید به دست آمده از روش های سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و در دراز مدت هزینه های کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد.

الگوریتم EAT گوگل

در سال 2018 بسیاری از افرادی که در زمینه سئو فعالیت می کردند، در رتبه بندی سایت خود در گوگل، نوساناتی را مشاهده کرده بودند. در همان زمان شرکت گوگل هم اعلام کرد که یک آپدیت بزرگ در الگوریتم های خود انجام داده. بعد از این آپدیت، نحوه رتبه بندی صفحات بر اساس Your Money or Your Life به اختصار (YMYL) تغییر پیدا کرد. این اصطلاح گوگل برای صفحاتی به کار می رود که می‌توانند به طور کامل بر خوشبختی، سلامت، ثبات مالی یا ایمنی کاربران تاثیر گذار باشند. در واقع این بروز رسانی تاثیر زیادی بر سایت‌ ها و صفحاتی داشت که در این دسته‌ بندی قرار می‌گیرند.

مفهوم الگوریتم EAT

الگوریتم EAT گوگل شامل تخصص (Expertise)، اعتبار (Authoritativeness) و صداقت (Trustworthiness) می باشد.

معیار های ارزیابی الگوریتم eat

 • تخصصی بودن
 • اعتبار و مسئولیت پذیری
 • قابلیت اطمینان – Trust

تخصص

متخصص به کسی می گویند که در یک موضوع یا حوزه‌ خاص آگاهی و مهارت کاملی داشته باشد. شما باید در زمینه خودتان متخصص باشید، یعنی مهارتتان را برای تولید محتوای اصلی نشان بدهید. تخصص در وب سایت های پزشکی، مالی یا قانونی و حتی مهندسی بسیار مورد نیاز است. اگر از گوگل بپرسید به چه شکل رتبه بگیریم گوگل به شما خواهد گفت محتوای باکیفیت به تولید برسانید. اگر محتوا درست و کاربردی برای کاربران باشد، هر سایتی می تواند تخصص خودش را نشان بدهد.

اعتبار و مسئولیت پذیری

اعتبار و مسئولیت‌ پذیری سایت در رابطه با محتوایی که انتشار می دهید، بسیار مهم است. مخاطب باید شما را به عنوان یک مرجع معتبر و مورد تایید بشناسد. این اعتبار از تعداد ارجاعاتی که از سوی سایت‌ ها و کاربرهای دیگر به شما می‌ دهند سنجیده می‌ شوند. در واقع باید ببینید کجاها حرف شماست و کدام سایت‌ ها و منابع دیگر شما را به عنوان مرجع معرفی کرده و به سایت یا  پستتان لینک داده‌ اند.

در این قسمت بک ‌لینک‌ هایی که می‌گیرید، هر جایی که شما را در شبکه‌ های اجتماعی منشن یا تگ می‌ کنند و هرگونه سیگنال دریافتی موثر است. گوگل به دنبال این است که ببیند سایت، محتوا و نظرات و توانمندی ‌های تولیدکنندگان محتوای شما تا چه اندازه توسط فعالان حوزه کاری مربوطه در نظر گرفته می‌ شود و این اعتبار تا چه اندازه در محتوا و کل سایت شما توزیع شده است.

جایگاه یا موقعیت صفر گوگل

جایگاه یا موقعیت صفر گوگل (Position Zero) که اختصارا با P0 نشان داده می‌شود، اولین نتیجه جستجوی ارگانیک (و نه تبلیغاتی) گوگل است که بالاتر از بقیه نتایج نشان داده‌شده حتی جایگاه یک، برای یک جستجوی خاص، قرار می‌گیرد. این نتیجه، علاوه بر اطلاعات، شامل url و عنوان صفحه سایت است.

این جایگاه بیشتر برای مطالبی که جنبه آموزش سریع دارند یا سوالی هستند که میزان بالای دارد و نتیجه جستجو برای همه مشترک هست 
مثل تنظیم dns یا پاک کردن کش کروم که سوال و جواب مشخصی دارد.

بزرگترین آپدیت گوگل 2022

پایان سئو سیاه و سلام سئو محتوا
بی سابقه ترین آپدیت گوگل برای سئو سایت ها اتفاق افتاد. گوگل رسما این مفهوم را اعلام کرد فقط به سایت هایی اهمیت میدهد که محتوایی تولید کنند که برای مخاطب باشد نه برای سئو کردن این بیدن مقهوم است که در گذشته و حال بیشتر مطالب برای سئو تولید میشد و گوگل با توجه به الگوریتم های قبلی این مطالب را در نتایج جستجو نمایش میداد، ولی در حال حاضر نتنها این کار را نمیکند بلکه تمام این نوع مطالب را حذف و سایتهایی که برای لینک سازی این نوع مطالب استافده میشد نیز دچار جریمه و حذف میگردند.
هدف اصلی این کار اهمیت به محتوا و پاکسازی مجدد گوگل از سایت های بی محوا میباشد. 

تاثیر رفتار کاربران بر سئو و بهینه شدن سایت

الگوریتم های جدید گوگل تلاش می کنند تا رفتار کاربران هنگام جستجو را آنالیز کرده و متناسب با همان رتبه بندی سایت را در نتایج به کاربران نمایش دهد. زمانی که کاربر عبارتی را در گوگل جستجو می کند، یک یا چند نتیجه موجود از پیشنهادات گوگل را انتخاب می کند. این انتخاب ها از دیدگاه گوگل بسیار مهم بوده و توجه زیادی به آن ها خواهد کرد. به عنوان مثال اگر وبسایتی در رتبه پایینی از نتایج گوگل باشد ولی کاربران زیادی بر روی آن کلیک نمایند گوگل جایگاه آن را بهبود می دهد. همچنین زمان حضور کاربران در یک سایت تا جستجوی دوباره در گوگل اهمیت ویژه ای دارد.

تاثیر-رفتار-کاربران-بر-سئو-سایت

بیشتر شرکت های فعال در زمینه طراحی و سئوی وب سایت در پروسه بهینه سازی سایت بیشتر تمرکز خود را روی کلمات کلیدی قرار می دهند که می توان گفت با توجه به اپدیت های جدید گوگل نا کافی می باشد
تغییر در الگوریتم های گوگل باعث شده است که این جستجو گر توجه بیشتری به رفتار کاربران داشته باشد . کلمات کلیدی و متا تگ ها و دیگر استانداردها همچنان مهم هستند اما تنها روش کافی برای رسیدن به نتیجه نمی باشند .

حتما به یاد داشته باشید

زمانی که به مطالعه کاربران وب سایت خود می پردازید در نظر داشته باشید که کاربران امکان دارد کارهایی که در وب سایت برای آن ها انجام داده اید را از یاد ببرند اما تجربه آنها از برخورد با داده های شما در وب سایت برای آنها به صورت حس پاسخ یافتن برای تمام سوالاتی که داشته اند برای آن ها باقی می ماند .

داده های بدست آمده از رفتار کاربران بصورت مداوم در حال تغییر می باشد با افزایش دانش و آگاهی آن ها ، بهتر جستجو می کنند و همین امر نشان می دهد که چرا حجم جستجوی کلمات کلیدی با یکدیگر متفاوت می باشد و همانطور که در تصویر زیر هم مشاهده می کنید برخی کاربران برای جستجو از کلمات کلیدی بلند استفاده می کنند و برخی نیز نیز عینا یک کلمه کلیدی را جستجو می کند .

مزایای سئو

۱- استفاده ی چشمگیر کاربران از موتورهای جستجو

گوگل در هر ثانیه حدود ۴۰.۰۰۰ عبارت جست و جوشده را مورد پردازش قرار می دهد.  جالب است بدانید که ۹۳% کاربرانی که در فضای وب در حال جست و جو هستند، مسیرشان از همین موتورهای جست و جو است. این آمار نشان می دهد که موتورهای جست و جو فرصت های طلایی را در خودجا داده است. بنابراین اصلی ترین مورد از مزایای سئو، دسترسی به چنین جامعه وسیعی است. 

۲- افزایش ترافیک، از مزایای اولیه سئو

درست است که سئو سایت ها نیاز به زمان دارد؛ اما افزایش ترافیک از آن مزایایی است که در همان هفته های اول خودنمایی می کند. به طوری که کم کم می توانید ببینید که تعداد ورودی هایتان از موتورهای جست و جو  بیشتر می شود و این یکی از لذت بخش ترین نتایج سئو محسوب می شود.

جالب است بدانید که طبق مطالعات انجام شده، یک کمپین سئو به نسبت یک کمپین در شبکه های اجتماعی، می تواند چندین برابر ترافیک بیشتری را برای سایت فراهم کند!

خدمات-سئو-سایت

۳_ ناب ترین ورودی را از سئو بخواهید

هر ترافیکی برای سایت خوشایند نیست؛ بلکه آن ورودی هایی باعث پیشرفت

می شوند که پاسخ نیازشان واقعاً در سایت باشد. این همان دغدغه ها یا بهتر است بگوییم مشکلی است که در خیلی از کمپین های تبلیغاتی دیده می شود. 

 این که ترافیکی که موتورهای جست و جو برای سایت ها دارند، از بهترین نوع ترافیک است.  چون شما دقیقاً برای عباراتی به کاربران نمایش داده می شوید که هدفتان هستند. به عبارت دیگر همان جایی هستید که باید باشید و کاربرانی را جذب می کنید که بیشترین احتمال برای مشتری شدن برایشان وجود دارد.

به عبارتی سئو، بدون این که هزینه ای را صرفاً برای تبلیغات داده باشید، ترافیکی ایده آل را به سایتتان می کشید. این همان دلیلی است که سئو را به یک صنعت ۶۵ میلیارد دلاری تبدیل کرده است.

۴- ترافیک حاصل شده توسط سئو قابل بازگشت می باشد

ترافیکی که سئو سبب می شود، نسبت به تمام منابع ترافیکی دیگر دارای ارزش بالاتری است. نه فقط به دلیل این که شامل کاربران هدف شماست؛ بلکه این ترافیک قابل بازگشت است و با بالا رفتن رتبه شما در موتورهای جست و جو میزان بیشتری ترافیک به سایت شما باز خواهند گشت. از طرفی کاربری که قبلاً نام شما را در رتبه های برتر گوگل دیده باشد، دفعه بعدی با اعتماد بیشتری وارد سایتتان خواهند شد.

5 - سئو روی چرخه خرید تاثیر می‌گذارد

کاربران و مشتری‌ها همواره تحقیقات خود را انجام می‌دهند. این یکی از بهترین فواید اینترنت از زاویه دید خریداران محسوب می‌شود. استفاده از خدمات سئو برای رساندن هرچه بهتر و سریع‌تر پیام‌های یک کسب و کار در خصوص پیشنهادات ویژه‌ای که برای خریداران دارند و یا محصولات جدیدشان می‌تواند نقطه عطفی در عملکرد آن‌ها باشد.

برندها باید درست در آنجایی که کاربران به آن‌ها نیاز دارند دیده شوند تا یک ارتباط درست بینشان ایجاد شود. سئو باعث می‌شود برندها بهتر دیده شوند و مشتری‌های بالقوه پاسخ نیازهایشان را که صاحبان کسب و کارها ارائه می‌کنند بیابند.

6- بهترین ترفندهای سئو همیشه در حال بروز شدن هستند

به کار بستن تکنیک‌های سئو روی وبسایت یک برند و دیگر دارائی‌های دیجیتال آن بسیار سودمند است. اما اگر اهداف و کارکرد این برند بلند مدت باشند، و سایت در گذر زمان خود را بروز رسانی نکند، بعد از مدتی به حدی از پیشرفت رسیده و در آنجا متوقف می‌شود.

با توجه به تغییرات عمده‌ای که همواره در دنیای موتورهای جستجو و از جمله گوگل رخ می‌دهد، برای ماندن در رقابت دائمی موجود و برای قرار گرفتن در صفحه اول نتایج، باید به طور مستمر تغییرات را دنبال کرده و وبسایتتان را همگام با این تغییرات بروز کنید. فعال بودن و پیگیری تغییرات عمده‌ای که در الگوریتم‌های رتبه‌بندی ایجاد می‌شود می‌تواند بسیار مفید بوده و برگ برنده‌ی یک برند باشد.

همانطور که می‌دانید گوگل سالانه صدها تغییر در الگوریتم‌هایش ایجاد می‌کند. اگر یک برند از این تغییرات عقب بماند، بازگشت به سطح اول رقابت بسیار دشوار خواهد شد. وظیفه متخصصین سئو این است که به کسب و کارها کمک کنند از این تغییرات عقب نمانند.

7 - درک سئو به شما کمک می‌کند محیط وب را بهتر بشناسید

با وجود محیط همواره در حال تغییر اینترنت، پا به پا رفتن با این تغییرات می‌تواند چالش بزرگی باشد. اما داشتن سئوی مناسب و قرار گرفتن در سطوح بالای رقابت به معنی قرار گرفتن در حلقه‌ی تغییراتی است که در زمینه جستجوی آنلاین رخ می‌دهد.

شناخت محیط وب، از جمله تاکتیک‌های به کار گرفته شده توسط رقبای کسب و کارتان، ابزار سودمندی برای برند شما خواهد بود.

8 - سئو نسبتا ارزان است

سئو نیز مانند هر چیز خوب و سودمند دیگری هزینه به همراه دارد. اما واقعیت این است که هزینه سئو به نسبت خیلی استراتژی‌های بازاریابی دیگر بسیار ارزان است و خروجی آن از دید منافع یک برند کاملا محسوس است.

سئو را نباید به چشم هزینه‌های بازاریابی دید. بلکه سئو یک سرمایه‌گذاری مطمئن برای هر کسب و کاری است. اجرای درست سئو مانند اندوختن سرمایه برای سال‌های آتی است. و مثل بیشتر چیزهای زندگی، با توجه و سرمایه‌گذاری بیشتر، بهتر می‌شود.

چرا موتورهای جستجو نیاز به سئو دارند؟

گوگل موتوری هوشمند است اما همواره نیاز به کمک کاربران دارد، و همیشه در تلاش است تا نتایج بهتری را به کاربران اینترنتی ارائه دهد، با این حال محدودیت‌ هایی در این مسیر وجود دارد که نیاز به خدمات سئو در سایت را ایجاد می کند. سئو اشتباه می تواند شما را از دید کاربران پنهان کرده و تمام تلاش شما را هدر دهد، در نتیجه این رخداد، رقبای شما با محتوایی ضعیف تر بازدید و محبوبیت بیشتری داشته باشند.

افرادی که به تازگی با سئو آشنا می‌شوند معمولا با سوالاتی منطقی روبرو می‌شوند که درک اهمیت سئو و نیاز گوگل به آن را دشوار می‌کند. 

سوالات افراد مبتدی 

مگر نه اینکه گوگل از هوش مصنوعی بهره می‌برد؟ هزاران مهندس نخبه را گرد هم آورده و سال‌هاست که برای بهبود الگوریتم‌ها و ارائه بهترین پاسخ به کاربر تلاش می‌کند؟ پس چرا هنوز قادر به تشخیص محتوای ارزشمند نیست؟ چرا برای کسب جایگاه باید استانداردهای سئو را در سایت خود رعایت کنیم؟

فراموش نکنیم که؛ هدف گوگل تنها تشخیص کیفیت محتوا و اعتبار سایت نیست بلکه رتبه‌بندی آنها برای نمایش به کاربر نیز اهمیت بالایی دارد.صفحه اول نتایج جستجو حداکثر 10 سایت را به کاربران پیشنهاد می‌دهد و هر سایتی که در رتبه بالاتری باشد شانس بیشتری برای جلب توجه کاربر و افزایش بازدید خواهد داشت. در نتیجه؛کلیدواژه‌ای است که گوگل تاکید زیادی بر آن دارد و این تجربه تنها به کیفیت محتوا وابسته نیست.

فاکتور های سئو کاری

فاکتورهای متعددی مانند سرعت نمایش صفحه، خوانایی و دسترسی به محتوا، اعتبار سایت و نویسنده و … می‌توانند بر تجربه و رضایت کاربر تاثیرگذار باشند.سایت‌ها و صفحات زیادی در سطح وب وجود دارند که محتوایی مفید و کاربردی را ارائه کرده‌اند ولی هرگز شانسی برای حضور در صدر نتایج جستجو ندارند! چرا که به جنبه‌های دیگر سئو توجه نکرده و زحمات خود را هدر داده‌اند، در نتیجه رقبا با محتوایی ضعیف‌تر، بازدید و فروش بیشتری کسب می‌کنند.

سئو یا همان بهینه‌سازی سایت برای موتور جستجو، یک مسابقه است که موفقیت در آن فرآیندی زمانبر، پیچیده و مستمر است. تکنیک‌ها و روش‌های زیادی برای کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل وجود دارد که هر کدام می‌توانند تاثیر مثبتی در این فرآیند داشته باشند ولی زمانی اثربخشی لازم را دارند که در مسیری درست و با هدفی مشخص اجرا شوند.

سئو کار کیست؟

سئوکار کسی است که مهارت و اطلاعات بالا در زمینه ی بهینه سازی سایت دارد و سایت را از هر لحاظ از جمله فنی، کاربری، محتوا و... مورد بررسی قرار می دهد.

با این کار سئو کار سایت شما را می تواند به نتایج عالی و حداکثر رساندن کلیک و بازدید از سایت تان برساند. در نتیجه حتما به سئوکار نیاز خواهید داشت.

موتور جستجو زمان بندی سایت

 • کراول کردن
 • ایندکس کردن
 • رتبه بندی 

 

10 دلیل برای آنکه چرا وب سایت من به سئو نیاز دارد؟

بخش عظیم ترافیک اطلاعات در اینترنت توسط تبلیغات معتبر موتورهای جستجو انجام می‌‌‌ گیرد. از معتبر ترین موتور های جستجو می توان گوگل، بینگ و یاهو را نام برد؛ اگرچه شبکه‌‌ های اجتماعی گوناگون و مدل‌‌‌‌ های دیگر ترافیک اطلاعات نیز می‌‌‌ توانند برای سایت شما بازدیدکننده ایجاد نمایند، اما موتورهای جستجو، روشی مهم و اصلی برای هدایت کاربران بیشتر در اینترنت و افزایش خدمات سئو سایت شما می باشد. چه سایت شما ارائه دهنده محتوا، محصول، سرویس و اطلاعات باشد و چه در مورد هر چیز دیگری باشد، این موضوع کاملا ثابت شده می باشد.

 1. از رقبا پیشی می گیرید.
 2. مشتریان هدفمند را به سایت خود هدایت می کند.
 3. در صدر نتایج گوگل دیده می شوید.
 4. فروش خود را چند برابر می کنید.
 5. هزینه‌‌‌ ی سئو بسیار پایین تر از تبلیغات اینترنتی می‌‌‌‌‌ باشد.
 6. سئو در گوگل رایگان بوده اما تبلیغات در گوگل هزینه دارد.
 7. ترافیک در سایت بالا می‌‌‌ رود.
 8. الکسا پایین می‌‌‌ آید.
 9. برند سازی برای کسب و کارتان انجام می‌‌‌ گیرد.
 10. مخاطب سایت شما بسیار افزایش می یابد.

هدف موتور های جستجو

موتورهای جستجو در هدف قرار دادن چیزی که مردم از پیشنهاد های شما به دنبالشان هستند منحصر به فرد عمل می‌‌‌ کنند. در واقع موتورهای جستجو راه‌‌‌ های ارتباطی می باشند که این قضیه را عملی می‌‌‌‌ کنند. اگر سایت شما توسط موتورهای جستجو پیدا نمی‌‌‌ شود یا محتوای سایت شما در دیتابیس‌‌‌ های آن ها قرار نمی‌‌‌ گیرد، به این معنی است که شما فرصت‌‌‌ های شگفت انگیز حضور در موتورهای جستجو و سئو سایت را که در وبسایت‌‌‌ های دیگر موجود می باشد را از دست داده‌‌‌ اید. موارد جستجو شده، همان کلماتی هستند که کاربران آنها را در فرم جستجو تایپ می‌‌‌ کنند و دارای اهمیت فوق العاده‌‌ ای می‌‌ باشند. تجربه نشان می دهد که ترافیک موتورهای جستجو می‌‌‌‌ تواند به یک موفقیت ساماندهی شده یا بالعکس منجر بشود. اهداف یک وب سایت می‌‌ تواند درآمدزایی، ارائه تبلیغات‌‌ و یا نمایش محصولاتی باشد که مشابه آن در هیچ شبکه بازاریابی دیگری نباشد.

از مهمترین اهداف سئو، فروش است

از مهترین هدف سئو، فروش است بدین معنا که:

وب سایت ها به صورت مستقیم یا غیر مستقیم از سئو برای افزایش درامد از بازدیدکنندگانشان استفاده می کنند. با این وجود فرق های اساسی بین وب سایتی که به دنبال تنها یک فروش گذرا و وب سایتی که به دنبال به وجود آوردن یک کسب و کار برای آینده است، وجود دارد.

در فروشگاه اینترنتی که به دنبال فروش مستقیم محصول های خود و بالا بردن درامد می باشد، کاملا منطقی است که هدف آنها بالا بردن بازدیدکننده ها و بهینه سازی صفحات سایت در جهت فروش هر چه بهتر محصول های شان باشد. برای دنبال کردن این هدف، پیاده سازی یک سیستم ترکینگ در فروشگاه های اینترنتی امری ضروریست، چرا که چنین سیستمی علاوه بر نمایش میزان نرخ تبدیل، ارزش هر تبدیل را نیز به شما اعلام می دارد.

بنابراین در اولویت ترین  هدف سئو این می باشد که، شما رغبت خود را برای افزایش فروش و بهتر شدن کسب‌و‌کار خود، مشخص نمایید. در این وسط، شما باید مدت زمان کسب و کار خودتان را نیز تعیین کرده چرا که آیا می‌خواهید به صورت طولانی مدت در زمینه ی سئو فعالیت کنید و یا اینکه می‌خواهید این کار برای شما صرفاً به صورت مدت کم باشد؟

چرا تبریز سئو را برای سئو سایت انتخاب کنیم؟

نظم و مسئولیت در کارها

تیم تخصصی تبریز سئو، در انجام سئو سو بهینه سازی همیشه به صورت منظم پیش رفته و نسبت به تعهدات خود مسئولیت پذیر است. فقط کافیست از خدمات سئو سایت ما استفاده نمایید تا برای همیشه از بابت سایتتان آسوده خاطر باشید.

 

رضایت مشتریان

با وجود همکاری بین اعضای تیم حرفه ای تبریز سئو و لطف خدا، توانستیم در 10 سال سابقه ی انجام خدمات سئو سایت، مجموعه ای از مشتریان راضی را ایجاد نماییم که این امر همواره موجب خشنودی و افتخار تیم تبریز سئو می باشد.

 

هزینه مناسب

علاوه بر  داشتن نظم و تخصص، همیشه در تلاش بوده ایم تا با بهترین و مناسب ترین قیمت، خدمات سئو سایت با کیفیت و درستی را ارائه دهیم. برای اثبات این ادعا کافی است تا شما عملکرد و هزینه های خدمات ما را با سایرین مقایسه نمایید.

 

فرم ثبت سفارش خدمات سئو سایت


     


     


  سایت‌هایی که در نتایج اول گوگل هستند چگونه ثروتمند می‌شوند؟

  طبق آمار های منتشر شده از گوگل بیش از 30% افراد وارد نتیجه اول می‌ شوند و اگر با سایت و قیمت‌ های خوبی مواجه شوند با همان مجموعه کار خواهند کرد و باقی افراد هم برای بررسی قیمت با سایت‌ های دیگر به چند نتیجه بعدی مراجعه خواهند کرد و معمولا کسی به صفحه دوم گوگل نمی‌ رود مگر در شرایط خاص و محدود!

  برای مثال افراد برای پیدا کردن قالیشویی معمولا به همان 3 گزینه‌ ی اول که در گوگل نمایش داده می‌ شود مراجعه نموده و با آنها تماس می‌ گیرند.

  یک مثال واقعی از ثروتمند شدن سایت‌ ها در نتایج اول گوگل

  حال بیایید یک محاسبه ساده انجام بدهیم، اگر روزانه کلمه قالیشویی 1500 دفعه جستجو شود که معمولا 80 درصد این جستجو‌ها با موبایل انجام می‌ شود و از این 1500 جستجو حدود 30% آنها روی گزینه اول کلیک کنند یعنی 500 نفر در یک روز وارد گزینه اول در کلمه قالیشویی شده‌اند.

  اگر از این 500 نفر فقط 100 نفر تصمیم به سپردن قالی‌ های خود به این مجموعه بگیرند و هر سفارش فقط 200 هزار تومان برای قالیشویی سود داشته باشد:

  100 * 200 هزار تومان = 20 میلیون تومان

  20 میلیون تومان * 30 = 600 میلیون تومان

  یک قالیشویی با رسیدن به رتبه اول گوگل در این مثال 600 میلیون تومان سود می‌ کند و اینگونه سئو می‌ تواند یک مجموعه یا فرد را ثروتمند نماید.

  نکته بسیار مهمی که باید بدانیم این است که تعداد جستجو ها معمولا بیش از تعداد گفته شده در مثال بوده و همچنین خیلی بعید می باشد که از 500 نفر فقط 100 نفر سفارش ثبت نمایند و در نهایت سود حساب شده نیز حداقل درنظر گرفته شده است. در نمونه واقعی معمولا سود حاصله خیلی بیشتر از این اعداد است.       

  برای مثال یک آژانس مسافرتی با پرداخت ماهانه 100 میلیون تومان برای تبلیغات در گوگل باز هم سود بالایی می‌ برد و حاضر است برای رتبه گرفتن روی کلمه‌ ای مثل تور مشهد تا چند صد میلیون تومان هزینه نماید، این نیز نشان می‌ دهد که چقدر می‌ توان با داشتن رتبه‌ ی خوب در گوگل ثروت ایجاد نمود.

  مهمترین مراحل خدمات بهینه سازی سایت در تبریز سئو

  سئو و بهینه سازی یک سایت فرآیندی زمانبر و مستمر می باشد. تکنیک ها و روش های زیادی برای کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل وجود دارد که هر کدام می توانند تاثیر مثبتی داشته باشند. تبریز سئو برای موفقیت سئو هر سایت تکنیک های متفاوتی را پیاده می کند که از میان این تکنیک ها و اصول، سه بازوی اصلی برای سئو سایت را شناسایی کرده که عبارت اند از:

  • رعایت اصول سئو در طراحی، استانداردسازی کدنویسی سایت، بهینه سازی سرعت سایت، نشانه گذاری استاندارد، طراحی نسخه ریسپانسیو .

  • فعالیت هایی شامل شناسایی کلمات کلیدی مهم و کاربردی، آنالیز رقبا، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوای یونیک و ارزشمند، برچسب گذاری و دسته بندی، لینک سازی داخلی و … .

  • علاوه بر رعایت استانداردهای سئو تکنیکال و تولید محتوای ارزشمند برای کسب رتبه 1 و رقابت با سایت های قدیمی تر نیاز به لینک سازی خارجی برای وبسایت است. فعالیت در فروم های تخصصی، شبکه های اجتماعی، کامنت مارکتینگ، خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی و … بخشی از خدمات مربوط به لینک سازی هدفمند می باشد.

  خدمات-سئو-سایت

  استراتژی سئو یک وبسایت

  استراژی سئو به این معنی است که، مشخص کنیم چه کارهایی را نباید برای یک سایت انجام دهیم! به عبارت دیگر پیش از آنکه سایتی طراحی شود، محتوایی تولید کنید و یا حتی برای افزایش اعتبار سایت خود هزینه کنید همچنین باید بدانید که هدف اصلیتان از سرمایه‌ گذاری در حوزه سئو چیست.

  شاخص‌ های کلیدی ارزیابی عملکرد (KPI) برای هر کسب و کاری متفاوت می باشد، برای مثال، در یک فروشگاه اینترنتی، افزایش فروش و جذب مشتری جدید مهمترین معیار موفقیت است ولی برای یک شرکت بازرگانی تعداد تماس‌ هایی که در روز با تیم مشاوره گرفته می‌ شود، مهم است. یا برای یک مجله اینترنتی یا سایت خبری که تبلیغات مهمترین منبع درآمدش است، میزان بازدید روزانه و زمان حضور کاربران در سایت مهمترین شاخص ارزیابی عملکرد می باشد.

  باید این نکته را پذیرفت که یک سایت نمی‌ تواند در همه کلمات کلیدی به رتبه یک در نتایج جستجو برسد.

  هدف از تدوین استراتژی سئو این است که خطوط قرمز کسب و کار مشخص شود تا زمان و سرمایه ارزشمند شما را بر عبارات و صفحاتی متمرکز کنیم که بیشترین ارزش را برای کسب و کارمان خلق کنند.

  دریافت مشاوره سئو

  برای پیدا کردن راهتان در مسیر سئو بهتر است که از کمک متخصصان در این زمینه بهره ببرید. برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو هر روز رقابت بیشتر و سنگین تر می شود چرا که ارئه دهندگان خدمات و صاحبان کسب و کارها، به ارزش رتبه یک گوگل بودن پی برده اند. در نتیجه هر چه این رقابت سخت شود جزئیات برای برنده شدن در این رقابت نیز بیشتر می شود.

  در هر کاری اگر با متخصص و کاربلدش، آن مسیر را طی کنید احتمال زودتر و بهتر به نتیجه رسیدن آن بیشتر است. در زمینه سئو سایت نیز به همین شکل است. زمانی که پیش وکیل برای مشاوره وکالت می روید می خواهید بدانید که از چه مسیری بهتر است پرونده خود را پیگیری نمایید تا به نتیجه برسید.

  مشاوره سئو نیز همانند گرفتن مشاوره از وکیل یا هر کاربلد دیگری است. به عبارت دیگر شما از متخصص سئو می خواهید تا با در نظر گرفتن اهداف شما، بهترین پیشنهاد را برای سئو سایت شما ارائه دهد. 

  مشاوره رایگان سئو 

  بیشتر شرکت های سئوکار قبل از آنکه با شما قراردادی مبنی بر انجام سئو سایت ببندند برای شما به صورت حضوری یا تلفنی یک جلسه مشاوره رایگان ترتیب خواهند داد. در این جلسه شما به راحتی می توانید تمام سوالات خود را بیان کنید و تمامی راهنمایی ها و پیشنهاداتشان را بررسی کنید.

  گرفتن مشاوره در خصوص سئو، حتی از خود آن نیز مهم تر می باشد. چرا که در برخی از موارد بعد از بررسی کسب و کار به این نتیجه رسیده ایم که انجام سئو سایت برای این تجارت ممکن نیست. برای مثال کسب و کاری که مشتریان خیلی کم، رقبای بسیار قوی و سرمایه اولیه کمی دارد. چنین شرکتی برای به نتیجه رسیدن و سود دهی نیاز به چند سال سرمایه گذاری در زمینه سئو دارد، ممکن است صاحبان این کسب و کار پس از شنیدن نظر مشاوران تصمیم بگیرند که برای سئو اقدام نکنند. 

  متخخصین سئو حاضر در شرکت تبریز سئو در تمام جلسات مشاوره رایگان سئو با صداقت کامل جوابگوی تمامی کارآفرینان گرامی می باشند. برخی از سوالاتی که در جلسه مشاوره سئو بهتر است مطرح کنید، عبارت اند از:

  1. سئو سایت شما چقدر سخت خواهد بود؟
  2. با چه کلماتی امکان حضور در صفحه اول گوگل وجود دارد؟
  3. برای رسیدن به رتبه های برتر گوگل، چه اقداماتی انجام می شود؟
  4. هزینه های پشتیبانی و سئو چگونه محاسبه می شود؟
  5. درخواست نمونه کارهای موفق در SEO

  چرا مشاوره سئو برای کسب‌ و کارها اهمیت دارد؟

  همه ی مدیران و گردانندگان سایت‌ های کسب‌ و کار دوست دارند صفحات سایتشان در صفحه اول موتور های جستجو دیده شود تا از این طریق بتوانند بازدید کنندگان بیشتری را به سایت هدایت کنند. علاوه‌ بر کسب نتایج بهتر از نگاه موتور های جستجو، می‌ خواهند بهترین شیوه‌ های تبلیغ اینترنتی را نیز تجربه کنند و بک‌ لینک‌ های مناسبی برای وبسایت شان بگیرند. کار اساسی مشاور سئو این است که بهترین روش برای رسیدن به این نتایج را پیدا کند و به مدیران سایت‌ ها پیشنهاد دهد. در ادامه برخی از مزایای مشاوره سئو را خواهیم گفت.

  تعیین استراتژی برای افزایش رتبه سئوی سایت

  افزایش رتبه سئو از نگاه الگوریتم موتور های جستجو نتیجه اقداماتی گوناگون می باشد و یکی از مهم‌ ترین مزایای  سئو، تعیین استراتژ ی مناسب با توجه به ویژگی‌ های سایت و حال‌ و هوای کسب‌ و کار اینترنتی می باشد. تکنیک‌ های بسیاری برای افزایش رتبه سئوی سایت وجود دارد که برخی از آن‌ ها عبارت اند از:

  • تولید محتوای یکتا، مرتبط، جذاب و آگا‎هی رسان
  • به‌ روز رسانی مداوم محتوا
  • انتخاب کلمه کلیدی مناسب
  • بررسی چگالی کلمات کلیدی
  • بررسی لینک‌ های داخلی و خارجی
  • ایجاد استراتژی محتوا و پیشنهاد خدمات سئو سایت با محتوا
  • ایجاد تاکتیک مناسب برای حضور در شبکه‌ های اجتماعی 
  • استفاده از نقشه سایت
  • افزایش سرعت بارگزاری صفحات وبسایت
  • بهینه‌ سازی عکس‌ ها
  خدمات-سئو-سایت

  تاثیر استراتژی سئو بر فرآیند خرید

  در یک فروشگاه فیزیکی، فرآیند خرید تقریبا مشخص می باشد. مشتری از طریق تابلو های راهنما سراغ قفسه یا بخش فروش محصول مورد نظر رفته و سرانجام به صندوق می رسد. اما فرآیند خرید در فروشگاه‌ های اینترنتی متفاوت می باشد و از صفحه یا بخش دسته‌ بندی محصول و صفحات آشنایی با محصول مورد نظر آغاز می‌ گردد و بازدیدکننده در صورت جلب توجه و اعتماد به برند، به درگاه خرید هدایت می‌ شود. این مراحل را قیف فروش می‌ نامند. یکی از وظایف مشاوران خدمات سئو سایت بررسی همین مراحل و ارائه بهترین تکنیک ها برای افزایش نرخ تبدیل مخاطب به خریدار می باشد.

  استراتژی سئو در معرفی برند

  یکی از نخستین قدم‌ های مشاوره سئو بررسی شرایط برندینگ پروژه می باشد. این که صاحبان کسب‌ و کار تا چه میزان توانسته‌ اند با استفاده از ابزارها و امکانات خود در فضای مجازی و اینترنت برای معرفی برند خود استفاده نمایند. مشاور سئو باید ۵ ویژگی را در ارتباط با این موضوع پیگیری کند، که عبارتند از:

  • آگاهی‌ بخشی: آیا توانسته‌ است خود را به‌ درستی به مخاطبان معرفی کند؟
  • اعتماد سازی: آیا تلاش‌ شما موجب جلب اعتماد مشتری شده است؟
  • درک کردن: آیا هویت برند شما قابل درک می باشد؟
  • ارتباط مداوم با مشتری: آیا ابزارها و بستر لازم برای ارتباط مداوم شما با مشتریان برآورده گردیده است؟
  • وابسته کردن: آیا مشتریان به سازمان، خدمات و محصولات شما وابستگی دارند؟

  سئو داخلی و سئو خارجی سایت

  اصطلاح سئو داخلی و سئو خارجی بر اساس نوع اقدامات شما در وب سایت طبقه بندی می شود.

  از بهینه سازی محتوا گرفته تا اقدامات تکنیکال را سئو داخلی می گویند به طور کلی هر آن چیزیست که در داخل وب سایت پیاده سازی شده است، 

  • بهینه سازی محتوا
  • جستجوی کلمات کلیدی
  • بهینه سازی عنوان صفحه
  • لینک سازی داخلی
  • بهینه سازی عملکرد وبسایت

  هدف از این اقدامات فراهم کردن بهترین محتوا در کنار بهترین تجربه کاربری برای نمایش موضوع صفحه به موتورهای جستجو می باشد.

  سئو داخلی و سئو تکنیکال در برخی مواقع به جای یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. بعضا هم تفاوت هایی باهم دارند. بهینه سازی های مرتبط با محتوا (نظیرعنوان صفحه) تحت نام سئو داخلی و بهینه سازی مرتبط با مسائل فنی تحت نام سئو تکنیکال از هم تفکیک می گردد.

  سئو خارجی درباره کسب بک لینک های معتبر و نمایش اعتبار و ارزش وبسایت به موتور های جستجو می باشد. لینک سازی شامل روش هایی از جمله موارد زیر می باشد:

  • ایجاد پست مهمان
  • درخواست از منابع مرتبط برای لینک دادن
  • درخواست بک لینک از طریق ایمیل

  سئو خارجی با دیگر بخش های بازاریابی آنلاین نظیر بازاریابی شبکه های اجتماعی و برندینگ هم در ارتباط می باشد. این بخش ها به صورت غیر مستقیم بر روی اعتبار وبسایت شما تاثیر گذار خواهند بود.

  این نکته را به یاد داشته باشید که یک استراتژی سئو موفق شامل فعالیت هم در سئو داخلی و هم در سئو خارجی می باشد.

  سئو کلاه سیاه و کلاه سفید

  تبریز سئو با استفاده از تکنیک های سئو در جهت رضایت مشتریان و رعایت تمام قوانین و اصول در این مسیر را که سئو کلاه سفید می نامند، برای بهینه سازی و سئو سایت شما اقدام می نماید اما در مقابل استفاده از ضعف موتورهای جستجو و تکنیک‌های فریب آنها که این روش به عنوان سئو  کلاه سیاه می شناسند، نیز وجود دارد، که استفاده از این روش بسیار برای سایت مخرب بوده و حتی امکان حذف کامل سایت از نتایج گوگل را در پی دارد. گوگل هرچند ماه یکبار این تکنیک‌های کلاه سیاه را شناسایی کرده و سایت هایی که از این روش استفاده کرده‌اند را تنبیه خواهد کرد.

  چه چیزهایی با سئو اشتباه گرفته می‌شوند؟

  خدمات سئو رایگان نیست!

  گاهی اوقات، افرادی که با سئو سایت آشنا نیستند،‌ آن را به عنوان یک جانشین رایگان برای تبلیغات و بازاریابی می شناسند.

  اما باید به این نکته توجه داشت که اصول سئو اگر به شیوه‌ ای درست و تخصصی انجام گیرد، اتفاقا راهکاری زمان‌ بر، دشوار و گران‌ قیمت خواهد بود.

  اگر  می‌ خواهید در موتور های جستجو رتبه های برتری داشته باشید، باید نکات بسیاری را رعایت نمایید که موارد زیر، تنها بخش کوچکی از آنهاست:

  •  تولید محتوای دائمی به صورت یونیک و بدون کپی 
  •  به روز کردن محتوا هایی قدیمی 
  •  ایجاد حس رضایت در کاربران و مشتریان

  سئو کمپین تبلیغ نیست!

  همچنین خدمات سئو سایت، به هیچ عنوان یک کمپین تبلیغاتی نیست که بتوان به عنوان یک پروژه با بودجه‌ ای مشخص و در یک محدوده‌ ی زمانی مشخص و خاص، اجرا نمود.

  همچنین سئو صرفا یک مجموعه ی متشکل از تکنیک و اصول فنی نیز نمی باشد.

  بلکه نوعی نگرش جدید به فضای وب و تولید محتوا و شکلی متفاوت از حضور در محیط آنلاین می باشد.

  اگر چنین دیدگاهی را نسبت به انجام اصولی و صحیح خدمات سئو سایت برای کسب و کارتان را نداشته باشید، به احتمال زیاد SEO را به یکی از روش های قدرتمند برای هزینه کردن بی‌ فایده‌ ی پول و منابع کسب و کارتان تبدیل خواهید کرد.

  سئو سایت فروشگاهی

  خدمات سئو برای سایت های فروشگاهی (E-commerce SEO) عبارت است از فرایند بهینه سازی یک فروشگاه اینترنتی که برای بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو نظیر گوگل و افزایش بازدید از سایت می باشد تا منجر به افزایش فروش و افزایش درآمد برای یک کسب و کار گردد.

  سئو برای سایت‌ های فروشگاهی اهمیت حیاتی داشته و باید محصولات ارائه شده در سایت شما بالاتر از رقبایتان در صفحات جستجو نمایش داده شود. در این صورت است که شما دیگر نیازی به تخصیص هزینه اضافی برای تبلیغات کلیکی نخواهید داشت و به یک منبع رایگان ترافیک و جذب مشتری دست پیدا خواهید نمود. برخی از مزیت های سئو سایت فروشگاهی عبارت اند از:

  • افزایش فروش محصولات
  • برند سازی در کمترین زمان با سئو
  • ایجاد محبوبیت برند در کمترین زمان با سئو
  • هزینه به مراتب کمتر نسبت به تبلیغات
  • محدود نبودن به یک مکان و جغرافیای خاص

  سئو سایت شرکتی

  پیش تر گفتیم که سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، فرآیندی تحلیلی و تکنیکالی برای بالا بردن ترافیک یک وبسایت از طریق گرفتن ورودی از موتورهای جستجو می باشد. حال این فرآیند نسبت به نوع وبسایت تا حد زیادی متغیر است. سئو سایت شرکتی هم یکی از انواع سئو به شمار می آید که نیازمند تعیین استراتژی های سئویی هوشمندانه و هدفمند است.

  چرا باید در فکر سئو کردن سایت شرکتی خود باشید؟

  منظور از سایت شرکتی، وبسایتی است که فقط برای معرفی کالا و خدماتی که یک کسب و کار ارائه می دهد طراحی شده است. به عبارت دیگر در این سایت خدمات خرید با درگاه بانکی ارائه نمی شود چرا که اهداف طراحی و سئو سایت های شرکتی متفاوت است. در ادامه مطلب اهداف طراحی و سئو سایت های شرکتی را به طور خلاصه برای شما آورده ایم.

  1. نمایش اطلاعات مربوط محصول یا خدمات ارائه شده در این شرکت
  2. ثبت اطلاعات مربوط به شرکت مثل تماس با ما، درباره ما، سوابق و … 
  3. آگاهی مخاطبان از وجود این خدمات، یا محصول در این کسب و کار

  حالا تصور کنید که کلمات کلیدی چنین سایتی در رتبه های نخست گوگل جایی نداشته باشند، چطور می توانید مخاطبانی را برای خود جذب کنید که از وجود شما بی اطلاع هستند؟ بنابراین با درخواست خدمات سئو سایت شرکتی، می توانید سایت خود را در همان صفحه اول گوگل، به کاربرانی که به شما نیاز دارند نمایش بدهید. بدین ترتیب به مرور زمان شاهد رونق در کسب و کار خود خواهید بود.

  لینک چیست؟

  قطعا اولین موردی که در خدمات سئو سایت خواهید شنید کلمه لینک و بک لینک است. باید بدانیم مهمترین بخش در سئو همین مورد می باشد. اما لینک چیست؟ ساده ترین تعریف آن است که، لینک یعنی کلمه ای که قابل کلیک کردن باشد و بتوان با کلیک بر روی آن وارد صفحه دیگری شوید. به عنوان مثال، اگر شما بر روی کلمه «تبریز سئو» کلیک کنید، وارد صفحه اصلی سایت خواهید شد، یعنی به تبریز سئو لینک داده شده است. 

  لینک-سازی

  مفهموم تکنیک بک لینک

  از مهمترین مبحث ها در زمینه سئو بک لینک می باشد. به عبارت دیگر بک لینک می تواند نتایج گوگل سایت شما را متحول کند. حالا بک لینک چیست؟  همانطور که در بالا ذکر کردیم لینک دهی پیوند کلمه ای به صفحه ی دیگر هست حال اگر در سایت دیگری به سایت شما لینک داده شود، به این روش لینک دهی بک لینک گوییم. پس بکلینک یعنی سایت شما از طریق سایت دیگر لینک بگیرد. در روش بک لینک دهی به سایت، از طریق هر سایتی می توان به سایت شما لینک داده شود و اینکه به کدام صفحه سایت شما لینک دهی شود تفاوت چندانی ندارد. لینک دهی از سایت ها پروسه خاصی داشته و  بک لینک گرفتن از هر سایتی بدون دانش و تخصص کافی در این مورد قطعا جریمه شدن سایتتان در انتظارتان بوده و سئو سایت شما منفی خواهد شد. 

  انواع الگوریتم گوگل

  الگوریتم پاندا گوگل (Panda algorithm)

   وظیفه آن جلوگیری از کپی برداری، نوشتار یا عکس یا ... تکراری می باشد که تمامی این اطلاعات را به موتور جستجوی گوگل گزارش می دهد تا از بالا آمدن سایت هایی با کیفیت ارزشی پایین و سایت هایی که عملا مطالب را از سایت های دیگر سرقت می کنند و در سایت خود به نمایش می گذارند به صفحه های اول گوگل جلوگیری کند و سایت هایی که این کار را انجام می دهند و توسط این الگوریتم شناسایی می شوند از طرف گوگل جریمه می شوند.

  الگوریتم پنگوئن گوگل (Penguin algorithm)

  این الگوریتم همانگونه که به بک لینک های مخرب امتیاز منفی می دهد به backlink های خوب هم امتیاز مثبت می دهد و مجموع این امتیاز های مثبت می تواند شما را به صفحه اول گوگل بیاورد و امتیازهای منفی هم می تواند شمارا چندین صفحه در نتایج جستجو به عقب برگرداند.

  سایت گوگل به قدرت و اهمیتی که بک لینک ها دارند امتیاز می دهد و به همین دلیل بهترین کار نگارش مطالب خوب و مفید و انتشار آن در شبکه های اجتماعی است که می توانند بک لینک های خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد.

  الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل (hummingbird algorithm)

  حتما برایتان اتفاق افتاده است، زمانی که در گوگل چیزی تایپ می کنید نمونه هایی از کلمات کلیدی پر تکرار توسط مرورگر گوگل به شما نشان داده شده است. این الگوریتم به کلمات کلیدی ای که کاربران به جست و جوی آنها هستند تمرکز دارد و به رتبه شما در بررسی های شما کاری ندارد.

  الگوریتم کبوتر (Pigeon algorithm)

  این الگوریتم به این شکل کار می کند که پس از ایندکس شدن سایت توسط گوگل چند کبوتر درون آنها قرار می گیردو در زمانی که کاربر کلمه کلیدی را تایپ کند، گوگل این کلمه کلیدی را به کبوترانش می دهد و در صورت وجد داشتن این کلمات کلیدی در سایت ها اصطلاحا نوک میزند و این سایت ها را بر اساس کلمات کلیدی پر کاربرد فراخوانی می کند و به کاربر نمایش می دهد.

  الگوریتم موبایل گدون گوگل (Mobilegeddon)

  این الگوریتم جدیدترین الگوریتمی است که از طرف گوگل معرفی شده و در حال راه اندازی می باشد ولی فعلا کاملا راه اندازی نشده است.هدف اصلی این الگوریتم حذف تمامی وب سایت هایی است که قابلیت نمایش بر روی موبایل و تبلت ها را نداشته باشند!

  الگوریتم Payday Loan

  برخی از سایت ها برای رسیدن به صفحات اول سایت ها کلمات کلیدی خود را بسیار تکرار می کنند تا بتوانند از الگوریتم کبوتر سواستفاده کنند و به صفحات اول گوگل بیایند ولی این الگوریتم این تکرار بیش از حد را به عنوان اسپم شناخته و این گونه سایت هارا جریمه می کند و از فهرست جست و جو ها حذف می کند.

  الگوریتم Page Layout

  دربسیاری از سایت ها برای تامین هزینه های سایتشان از تبلیغات استفاده می کنند تا بتوانند هزینه سایت خود را تامین کنند ولی در برخی موارد این تبلیغات ها بسیار زیاد شده و باعث آزار کاربران می شود که این الگریتم به دنبال اینگونه سایت ها می گردد و با جریمه کردن آنها، این سایت ها را از دید کاربران دور نگه می دارد تا کاربران بتوانند نتایج بهتری را برای جستجو های خود پیدا کنند.

  سوالات متداول خدمات سئو سایت

  سئو کار آسانی نیست، ولی مواردی وجود دارد که همه قادر به انجام آن می باشند اما مفاهیمی هم در سئو وجود دارد که درک و پیاده سازی آنها نیاز به زمان و تلاش بیشتری دارد. تصمیم مهم این است که آیا زمان کافی برای یادگیری تمام بخش های سئو را دارید یا ترجیح می دهید یک سئوکار برای وب سایت خود استخدام نموایید و زمان خود را برای کارهای دیگر و مهمتر در زمینه کسب و کارتان صرف کنید.

  پاسخ به این سوال برای هر کسب و کار و سایتی متفاوت می باشد، بسته به میزان اعتبار و فعالیت های پیشین سایت شما، کلمات کلیدی و رتبه رقبای کسب و کارتان زمان مورد نیاز برای سئو تعیین خواهد شد. ممکن است در یک حوزه بتوان در 3 ماه موفقیت های مهمی کسب کرد اما در حوزه دیگری بیش از یک سال زمان نیاز باشد.

  خدمات سئو سایت محصول نیست بلکه مجموعه ای از خدمات تخصصی می باشد. در نتیجه نمی توان قیمت مشخصی برای همه سایت ها در نظر گرفت. البته می توان خدمات سئو را در دسته بندی های مختلفی شامل بازاریابی محتوا، بهینه سازی سایت، لینک سازی و … قرار داد و برای هر یک هزینه مشخصی اعلام نمود.

  قدم اول آنالیز دقیق سایت و تصمیم گیری در مورد خدمات مورد نیازتان است. که بر همین اساس ما می توانیم تخمین درستی از قیمت ارائه نماییم. برای دریافت مشاوره رایگان درباره خدمات سئو و بهینه سازی سایت کسب و کارتان با ما تماس بگیرید

  خدمات سئو در تبریز نیازمند داشتن تخصص در این زمینه است. متخصصی که دارای نمونه کارهای متعددی باشد مناسب برای انجام سئو سایت شما است. زیرا هر اقدام اشتباه در سئو می تواند موجب پنالتی شدن سایت شما شده و در نتیجه این عمل، سایتتان از نتایج گوگل حذف می شود که برگرداندن دوباره آن به سادگی انجام نمی پذیرد. به همین دلیل بهتر است در این زمینه خدمات سئو خود را به شرکتی متخصص بسپارید.

   صاحبان وب سایت های فروشگاهی به دلیل داشتن صفحات بی شمار و محصولات فراوان به متخصص سئو برای بهینه سازی سایت فروشگاهی  خود نیاز دارند. در سئو فروشگاهی گرچه اصول پایه سئو رعایت می شود، اما از تکنیک های پیشرفته و محصول محور نیز استفاده می شود که تاثیر زیادی بر فروش و جذب مخاطب برای سایت خواهد داشت. تبریز سئو با تجربه بالا و بهره مندی از متخصصان سئو قادر است سئو سایت فروشگاهی شما را به بهترین نحو انجام دهد. اگر همچنان برای درخواست خدمات سئو سایت تان مردد هستید می توانید جهت دریافت مشاوره سئو با شماره های درج شده تماس بگیرید و جواب تمام سوالات خود را دریافت نمایید.

  سئو مهم است زیرا نتایج جستجو در مرورگر را عادلانه نگه می دارد. هرچه سایت شما رتبه بالاتری در صفحات نتایج کسب کند، کلیک و ترافیک بیشتری را به سوی خود جذب خواهد کرد. سئو همچنین تجربه کاربر را بهبود خواهد بخشید، و این امر موجب می شود که مخاطبان و گذرکنندگان از سایت به مشتری و خریدار تبدیل شوند.

  اصلی ترین و مهم ترین مزیت و امتیاز سئو بالا رفتن میزان فروش است. دیگر مزایای آن نیز شامل برتری نسبت به رقبا و بالا رفتن رتبه در عبارت کلیدی مد نظر، همچنین دیده شدن در بازار هدف به عنوان یک برند معتبر و مطرح می‌ باشد.

  برچسب ها: بدون برچسب

  افزودن دیدگاه

  Your email address will not be published. Required fields are marked *